Potężna moc, eleganckie wykończenie
Logo Intel Procesor Intel® Core™ i7

ZenBook Flip 14 ma w sobie wiele niezwykłych elementów. Zacznijmy od tego, że jest to jeden z najsmuklejszych na świecie laptopów 2 w 1 wyposażony w osobną kartę graficzną – dzięki czemu jest to potężne narzędzie do zadań kreatywnych, zdumiewająco smukłe i niebywale lekkie. Oferuje przy tym dodatkową funkcjonalność obracanego o 360° ekranu dotykowego i obsługę rysika ASUS Pen – zapewniając użytkownikom wielofunkcyjność wychodzącą daleko poza możliwości konwencjonalnych laptopów. Dzięki zastosowaniu czterordzeniowego procesora Intel® Core™ i7 ósmej generacji i karty graficznej NVIDIA® GeForce® MX150 laptop ZenBook Flip 14 zapewnia Ci potężną moc jeszcze szybciej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz laptopa w formie tabletu, czy efektywnej pracy z dokumentami, wydajny, wielofunkcyjny i kreatywny ZenBook Flip 14 umożliwi Ci wszystkie te czynności, oferując przy tym doskonałe wykończenie, elegancję i styl.
Wzornictwo
Smukły, stylowy i wspaniale wykończony
Seria ZenBook wyznacza standardy wśród smukłych, lekkich i eleganckich laptopów, a ZenBook Flip 14 nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Obudowa w całości wykonana z aluminium mierzy jedynie 13,9 mm w profilu, waży tylko 1,4 kg i jest ultrakompaktowa. Dzięki tak inteligentnemu rozwiązaniu udało się zmieścić 14-calowy ekran w konstrukcji mniejszej od laptopów 13-calowych. Pokrywa wyróżnia się naszym ikonicznym, inspirowanym filozofią Zen wykończeniem z metalu ozdobionym koncentrycznym wzorem, który dodaje temu laptopowi nutki luksusu. Ponadto możesz wybierać spośród dwóch wersji kolorystycznych: Icicle Gold i Slate Grey.
13,9
mm
w profilu
1,4
kg
lekka waga
Metalowa
konstrukcja
Zawias
Precyzyjnie wykonany i wielofunkcyjny
Zamontowany w laptopie ZenBook Flip 14 nowy, wielofunkcyjny zawias ErgoLift 360° charakteryzuje się superpłynną i bezstopniową pracą oraz stabilnie utrzymuje ekran komputera przy dowolnym kącie nachylenia. Ten nowatorski zawias jest wyposażony w dwustopniowy mechanizm, który podnosi i pochyla klawiaturę do idealnej pozycji do pisania, gdy ekran jest otwarty pod kątem większym niż 135°. Dla zapewnienia maksymalnej niezawodności zawias ErgoLift przechodzi prawdziwe tortury testowe składające się z ponad 20 000 cyklów zamknięcia/otwarcia – dzięki czemu nigdy nie musisz się już martwić jego wytrzymałością!
360
Zawias ErgoLift
20,000
cykli
testowych zawiasu
Dowiedz się więcej na temat zawiasu ErgoLift
Nowatorski zawias ErgoLift
Nowatorski zawias ErgoLift zastosowany w laptopie ZenBook Flip 14 jest wyposażony w inteligentnie zaprojektowany dwustopniowy mechanizm, który podnosi i pochyla klawiaturę do idealnej pozycji do pisania, gdy ekran jest otwarty pod kątem większym niż 135°. Łagodne pochylenie klawiatury nie tylko optymalizuje Twoje wrażenia podczas pisania, ale również poprawia cyrkulację powietrza w dolnej części obudowy. Dzięki temu nawet podczas szybkiej i intensywnej pracy ZenBooka Flip 14 zachowuje idealną, chłodną temperaturę. Dla zapewnienia maksymalnej niezawodności i wytrzymałości precyzyjnie wykonany mechanizm wykorzystuje kilka łożysk wykonanych z litego metalu. Pomaga to zmniejszyć fizyczne obciążenie wywierane na zawias podczas jego używania.
Ekran
Nieograniczone efekty wizualne dzięki NanoEdge
Zastosowany w laptopie ZenBook Flip 14 ekran o przekątnej 14 cali posiada ultrasmukłą ramkę, dzięki czemu wielkość obudowy można porównać do wielu laptopów 13-calowych. Takie rozwiązanie zapewnia laptopowi ZenBook Flip 14 imponujący stosunek ekranu do obudowy na poziomie 80%. Z niesamowitym ekranem NanoEdge – oferującym technologię szerokiego kąta oglądania (178°), 100% pokrycie zakresu barw sRGB, ekskluzywną funkcję ASUS Splendid z technologią ASUS Eye Care, a także technologię ASUS Tru2Life Video – każde zadanie wizualne staje się łatwiejsze, a rozrywka jeszcze wspanialsza. Nawet gdy jesteś na zewnątrz, technologia ASUS TruVivid poprawia kontrast i redukuje refleksy świetlne, aby stale zapewniać Ci doskonałą jakość obrazu.
14" ekran FHD
7,15 mm ramka NanoEdge
80 % stosunek ekranu do obudowy
178 szeroki kąt oglądania
100 % sRGB
Dowiedz się więcej na temat technologii ekranu ASUS
Doskonały obraz
W celu zapewnienia najlepszych możliwych wrażeń wizualnych ZenBook Flip 14 wykorzystuje najnowsze technologie ASUS. Szeroka gama kolorów ze 100% pokryciem zakresu barw sRGB i wysokim współczynnikiem kontrastu zapewniają bardziej żywe i realistyczne kolory, a technologia ASUS Splendid precyzyjnie dostraja parametry ekranu dla uzyskania najwyższej dokładności odwzorowywania kolorów, jednocześnie zapewniając automatyczną optymalizację obrazu przy dowolnym typie wyświetlanych treści. ASUS Splendid oferuje również tryb Eye Care, który nawet o 30% redukuje emisję światła niebieskiego, zmniejszając ryzyko bólu oczu podczas długich sesji spędzonych przed ekranem.
Doskonała jakość wideo
Technologia ASUS Tru2Life Video sprawia, że każdy Twój film będzie wyglądał niesamowicie. Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu, które optymalizuje każdy piksel w każdej klatce filmu, możesz cieszyć się najlepszą możliwą jakością obrazu. Inteligentne algorytmy w ASUS Tru2Life Video analizują histogram jasności dla każdego piksela wideo w każdej klatce, a następnie odpowiednio dostosowują poziomy jasności i czerni oraz optymalizują ponad milion wartości ostrości na jedną klatkę wyświetlanej animacji. Może to poprawić kontrast nawet o 150%, wydobywając ukryte detale w ciemnych obszarach, a jednocześnie zapewniając wspaniałą jakość wyświetlania jasnych obszarów!
Technologia ASUS TruVivid
Dzięki zastosowaniu w laptopie ZenBook Flip 14 przełomowej technologii ASUS TruVivid wyeliminowano dodatkowe warstwy szkła w celu poprawy jasności obrazu i redukcji refleksów świetlnych o 67%. W ten sposób uzyskano większą czytelność podczas korzystania z komputera na zewnątrz. Technologia szerokokątnego kąta widzenia (178°) zapewnia doskonałą jakość obrazu pod każdym kątem, dzięki czemu laptop doskonale nadaje się do wspólnego oglądania treści z przyjaciółmi lub kolegami z pracy.
Nawet o
8 % brighter display
Konwencjonalne klejenie
ASUS TruVivid
Wydajność
Wydajność przekraczająca wszelkie granice
ZenBook Flip 14 został stworzony z myślą o zapewnieniu Ci potężnej mocy, której potrzebujesz do bezwysiłkowej wydajności w drodze i w podróży. ZenBook Flip 14 jest wyposażony w najnowszy czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i7 ósmej generacji, wysokowydajną, osobną kartę graficzną NVIDIA GeForce MX150, 16 GB pamięci RAM i ultraszybki dysk SSD PCIe® o pojemności 512 GB, dzięki czemu nigdy nie będziesz już musiał(-a) czekać na wykonanie polecenia. Niezależnie od tego, czy tworzysz kompleksowe dokumenty, gromadzisz dane, retuszujesz zdjęcia, edytujesz filmy, czy też po prostu robisz sobie przerwę – ZenBook 14 pozwala Ci wykonać więcej i szybciej.
Procesor
Intel® Core i7
8 gen.
System
Windows
10 Pro
Turbo do
3.7
GHz
częstotliwości
Maks.
MX150
NVIDIA® GPU
Maks.
16
GB
RAM
Maks.
512
GB
SSD PCIe 3.0 x 4
Osobna karta graficzna
Jeden z najsmuklejszych na świecie laptopów 2 w 1
wyposażony w osobną kartę graficzną
ZenBook Flip 14 to najsmuklejszy laptop na świecie typu 2 w 1 z osobną kartą graficzną, zapewniający niespotykaną dotąd wydajność graficzną w ultrakompaktowej obudowie. Dzięki zastosowaniu osobnej karty graficznej możesz cieszyć się ultrapłynnym odtwarzaniem filmów, doskonałymi możliwościami tworzenia treści multimedialnych oraz wciągającą wydajnością gamingową. Retuszowanie zdjęć, edytowanie filmów lub tworzenie innych treści graficznych i wizualnych jest znacznie szybsze niż przy wykorzystywaniu standardowego, zintegrowanego na procesorze układu grafiki – i to niezależnie od tego, czy pracujesz w trybie laptopa, czy też w trybie tabletu. ZenBook 14 sprawi, że Twoja kreatywność naprawdę zabłyśnie na całkiem nowym poziomie. Dodatkowo rysik ASUS Pen zapewnia naturalne i bardzo responsywne wrażenia podczas pracy na laptopie ZenBook Flip 14.
Maks.
MX150
NVIDIA GPU
Maks.
4
x
szybsza niż
zintegrowany układ grafiki
Ekran dotykowy
Dotyk geniuszu
ZenBook Flip 14 został tak zaprojektowany, aby zapewnić Ci najlepsze możliwe wrażenia podczas wykorzystywania ekranu dotykowego. Jest on wyposażony w ekran z obsługą wielodotyku 10 punktów i czujnikami o najwyższej precyzji, który przewyższa standardowe specyfikacje branżowe. ZenBook Flip 14 obsługuje również ASUS Pen – aktywne piórko zapewniające naturalne wrażenia podczas korzystania, które jest w stanie wykryć niesamowite 1024 stopnie siły nacisku. Z rysikiem ASUS Pen oraz przestrzenią do pracy Windows Ink możesz popuścić swoje wodze kreatywności w dowolnym miejscu, zapisując notatki, szkicując i notując swoje pomysły, kiedy tylko tego potrzebujesz.
Maks.
10 punktów wielodotyku
ASUS Pen
1024 stopni czułości
Przestrzeń
Windows Ink    
Bateria
Całodniowy czas pracy baterii dla osób o aktywnym stylu życia
Laptop ZenBook Flip 14 został zaprojektowany dla osób kochających aktywny styl życia i oferuje im możliwość pracy przez cały dzień na jednym naładowaniu baterii. Specjalnie zaprojektowana bateria litowo-polimerowa o wydajności 57 Wh zapewnia laptopowi ZenBook Flip 14 nawet 13 godzin czasu pracy. Dzięki temu nawet podczas długich lotów międzykontynentalnych ZenBook Flip 14 z łatwością zapewni Ci działanie przez cały czas. ZenBook Flip 14 dysponuje również technologią szybkiego ładowania, która umożliwia naładowanie baterii do 60% w ciągu zaledwie 49 minut.
 
57
Whr
bateria litowo-polimerowa
Do
13
godz.
pracy baterii
Szybkie ładowanie
60
%
w ciągu 49 minut.SPECYFIKACJA
UX461
Procesor
Intel® Core™ i7 8550U Processor,
Intel® Core™ i5 8250U Processor
System operacyjny
Windows 10 Pro - ASUS zaleca system Windows 10 Pro
Windows 10 Home
Układ grafiki
NVIDIA® GeForce® MX150
Integrated Intel UHD Graphics 620
Wyświetlacz
14.0" (16:9) LED backlit FHD (1920x1080) Touchscreen with 72% NTSC with 178˚ wide-viewing angle display Support ASUS Splendid Technology With WideView Technology
Pamięć
4 GB LPDDR3 2133MHz SDRAM Onboard Memory
8 GB LPDDR3 2133MHz SDRAM Onboard Memory
8GB/16GB 2133MHz LPDDR3 onboard
Magazyn danych
512GB PCIe® 3.0 x4 SSD
(3 times faster than SATA3 SSD)
512GB/ 256GB / 128GB SATA3 SSD
Klawiatura
Illuminated Chiclet Keyboard
Kamera
Kamera internetowa HD
Połączenie sieciowe
Wi-Fi
Integrated 802.11 AC (2x2)
Bluetooth
Built-in Bluetooth V4.1
Dźwięk
Built-in Stereo W Speakers And Array Microphone
Support Windows 10 Cortana
Harman kardon
Interfejsy
UX461UA
1 x COMBO audio jack
1 x Type C USB3.0 (USB3.1 GEN1)
2 x Type A USB3.0 (USB3.1 GEN1)
1 x HDMI
1 x Fingerprint (Optional)
1 x Volume up/down
1 x micro SD card

UX461UN
2-speakers ASUS SonicMaster stereo audio system
Harman Kardon-certified
Smart amplifier for maximum audio performance
Array microphone with Cortana voice-recognition support
3.5mm headphone jack
Bateria
Up to 13 hours battery life
57Wh lithium-polymer battery
Fast-charge technology: 60% in 49 mins
65W power adapter
(Output: 19V DC, A, 65W)
(Input: 100-240V AC, 50/60 Hz universal
Wymiary
Wysokość: 1,39 cm
Szerokość: 32,7 cm
Głębokość: 22,6 cm
Waga
Waga: 1,4 kg
Dołączone oprogramowanie
ASUS Splendid
ASUS Eye Care
ASUS Tru2life Video
ASUS AudioWizard
Obsługa nowych funkcji Windows 10: Windows Ink, Windows Hello, Modern Standby

GDZIE KUPISZ shopsTop

WKRÓTCE W SPRZEDAŻY