budowa
Posted By Posted On

Budowa domu jednorodzinnego nie musi być problemem. Wybierz generalnego wykonawcę!

Wybudowanie domu jednorodzinnego wymaga wykonania szeregu prac. Nie trzeba jednak zajmować się nimi we własnym zakresie. Rozwiązaniem jest wybranie generalnego wykonawcy, który zajmie się wszystkim od A do Z!

Jak zbudować dom jednorodzinny?

Kiedyś najczęściej budowa domu jednorodzinnego – https://dom-pokazowy.pl/ odbywała się we własnym zakresie. Inwestor wykonywał prace sam lub z pomocą bliskich, a w wybranym zakresie zamawiał zewnętrzne usługi. Teraz sytuacja wygląda już znacznie inaczej, ponieważ wielu inwestorów decyduje się na zlecenie budowy domu.

Zewnętrzne firmy specjalizujące się w budowie domów jednorodzinnych mogą zagwarantować swoim klientom kompleksowe wsparcie, które obejmuje praktycznie wszystkie czynności związane z inwestycją.

Taką obsługę oferuje także Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow, które zajmuje się budową domów w powiatach poznańskim i średzkim.

Jakie usługi oferują firmy budujące domy jednorodzinne?

Budowa domów jednorodzinnych świadczona przez zewnętrznych wykonawców generalnych może objąć szereg czynności. Wśród nich znajdują się przede wszystkim:

  • Przygotowanie projektu – najczęściej domy budowane są według projektów gotowych, na przykład Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow oferuje dwa projekty domów o metrażu 75 oraz 90 metrów kwadratowych, które mogą być dopasowane do życzeń inwestora.

  • Wykonanie wyceny budowy – na podstawie życzeń wskazanych przez klienta oraz aktualnych cen materiałów.

  • Pomoc w uzyskaniu finansowania – firma może pomóc w ubieganiu się o kredyt na budowę domu jednorodzinnego.

  • Załatwienie formalności urzędowych związanych z budową – uzyskanie pozwolenia, zgłoszenie budowy, załatwienie spraw geodezyjnych i innych,

  • Wykonanie prac budowlanych – na wszystkich etapach budowy domu jednorodzinnego,

  • Wykonanie prac instalacyjnych – dom może być wyposażony w nowoczesne, energooszczędne instalacje.

  • Nadzór nad budową domu jednorodzinnego – sprawowany przez doświadczonego specjalistę z odpowiednimi uprawnieniami.

Jak wybrać dobrego wykonawcę domów jednorodzinnych?

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w ramach budowy domów jednorodzinnych. Zapewnia ono swoim klientom dostęp do ergonomicznych, ekonomicznych i funkcjonalnych domów wyróżniających się optymalnym układem wnętrza oraz najwyższej jakości materiałami.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży spowodowało, że Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow jest jednym z rekomendowanych wykonawców domów jednorodzinnych w obszarze powiatów poznańskiego i średzkiego.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow prezentuje także dom pokazowy – dzięki niemu można łatwiej podjąć swoją decyzję związaną z wybudowaniem domu. Eksperci firmy są zawsze gotowi do pomocy i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

Comments (0)

Dodaj komentarz