Posted By Posted On

Skuteczny środek do czyszczenia klimatyzacji

HVAC Internal Bioclean jest uniwersalnym produktem do czyszczenia parowników, jak i tac skroplinowych w wewnętrznych jednostkach klimatyzacyjno-wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, jak również filtrów powietrza. Niezawodny w działaniu płyn, który zapewnia doskonałą higienę, jak i oczywiście czystość powierzchni, które poddawane są czyszczeniu. Usuwa w skuteczny sposób zanieczyszczenia pojawiające się w wentylacji i klimatyzacji bytowej: pył, kurz, pozostałości po dymie tytoniowym, jak i organiczne osady, które zalegają na tacy skroplinowej i parowniku. Skutecznie dezodoruje i usuwa przykrą woń z klimatyzacji, zapewniając dzięki temu świeży i przyjemny zapach. Badania odnośnie potwierdzenia skuteczności działania produktu HVAC Internal Bioclean przeprowadzano w dwóch laboratoriach: w Zakładzie Chemii Bioorganicznej Politechniki Wrocławskiej, jak również w Laboratorium Mikrobiologii Lekarskiej w Instytucie Terapii Doświadczalnej i Terapii Polskiej Akademii Nauki. Procesy badawcze przeprowadzono zgodnie z normami obowiązującymi na terenie Europy: EN 1276:2009 i EN 13697:2001. Wyniki potwierdziły jednoznacznie, iż opisany środek niweluje grzyby i bakterie, które bytują w klimatyzacyjnych układach: Candida albicans, Aspergillus brasiliensis, Pseudomonas aeruginosa, Legionella pneumophila, Enterococcus hirae, Klebsiella pneumoniae, Staphylococcus aureus, Escherichia coli.

HVAC Bioclean – najważniejsze cechy

W jaki sposób działa?

  • rezultaty – jest skuteczny w przypadku drobnoustrojów, które bytują w klimatyzacji,
  • niweluje przykrą woń i w skuteczny sposób dezodoruje urządzenia klimatyzacyjne, zapewniając tym samym świeży i przyjemny zapach,
  • niweluje organiczne osady gromadzące się na tacy do skroplin i na parowniku, usuwa także pozostałości dymu tytoniowego, pył oraz kurz.

Jakie jest jego przeznaczenie?

  • gotowy do zastosowania produkt do usuwania zanieczyszczeń z parowników i tac skroplinowych w wewnętrznych jednostkach urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, jak również filtrów powietrza niezbędnych w tego typu urządzeniach.

HVAC Bioclean – jakie są jego najważniejsze zalety?

  • jest produkowany na terenie Polski,
  • zapewnia efekt świeżości poprzez rozprowadzanie przyjemnej woni w klimatyzowanym pomieszczeniu,
  • jest bardzo skuteczny – z łatwością wyczyści wewnętrzne jednostki bytowej klimatyzacji (badania nad skutecznością tego środka przeprowadzono w dwóch niezależnych od siebie laboratoriach).

Dowiedz się więcej na: artbor.pl

Comments (0)

Dodaj komentarz