depilacja laserowa
Posted By Posted On

Dlaczego warto postawić na laser LightSheer w depilacji?

LightSheer to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na bezbolesne i trwałe usunięcie niechcianego owłosienia. Co ważne, zabiegi nie skutkują uszkodzeniem skóry i są dla niej delikatne. Jakie jeszcze zalety ma depilacja laserem LightSheer i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Czym jest laser LightSheer?

LightSheer to laser diodowy od renomowanego amerykańskiego producenta – firmy Coherent. Coraz bardziej zyskuje on na popularności. Klienci mogą więc poznać jego zalety w gabinetach oferujących depilację LightSheer w Warszawie, Poznaniu i innych miastach.

Działanie tego lasera diodowego polega na wytwarzaniu fali, która do dociera do mieszka włosowego i niszczy go. Wszystko odbywa się na głębokości 2 mm i jest łagodne dla skóry. Ponadto laser usuwa tylko te włosy, które są obecnie w fazie wzrostu. Z tego względu depilację należy powtórzyć średnio 4-5 razy.

Jednak już czterokrotne wykonanie zabiegu depilacji laserowej w Poznaniu lub innym mieście skutkuje usunięciem blisko 90% owłosienia. Z tego względu wszystkie osoby, które szukają skutecznych i bezbolesnych metod depilacji powinny rozważyć laser LightSheer.

Jak przygotować się do depilacji laserem LightSheer?

Przed zabiegiem należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim w dzień jego wykonania należy ogolić włoski w miejscu, które ma zostać poddane depilacji. Powinno się zadbać o higienę ciała i nie nakładać na nie żadnych kremów, balsamów czy olejków (w obszarze przeznaczonym do depilacji).

Ponadto klient, który planuje depilację pach, przed wizytą nie powinien używać antyperspirantów. W przypadku użycia dezodorantu w dzień zabiegu należy dokładnie zmyć go przed depilacją. Bardzo ważne jest również, aby przy usuwaniu owłosienia z twarzy nie mieć na twarzy żadnego makijażu.

Depilacja laserem LightSheer to o wiele wygodniejsza i trwalsza opcja od golenia tradycyjną maszynką. Aby klient mógł w pełni cieszyć się zaletami tego sprzętu, powinien jednak odpowiednio przygotować się do zabiegu.

Comments (0)

Dodaj komentarz