Posted By Posted On

Jakie wyroby pakuje się w foliowe opakowania?

Opakowania foliowe to powszechnie stosowany element produkcyjny. Ich zastosowanie jest nieograniczone. Jakie wyroby pakuje się w foliowe opakowania i do czego mogą one służyć?

Worki foliowe

Worki foliowe to uniwersalne opakowanie wykorzystywane w produkcji, jak i w gospodarstwach domowych. Worki wykorzystywane w kontakcie żywnością muszą spełniać pewne wymogi, aby zachować bezpieczeństwo. Opakowania przechodzą przez szereg badań i zostają analizowane. Worki foliowe występują w wielu rozmiarach i o określonych parametrach. Worki z folii HDPE wykorzystuje się do pakowania jednorazowego produktów spożywczych, warzyw, owoców pieczywa. Dodatkowo dzięki swoim właściwością, wykorzystuje się je również jako opakowania w zakładach produkcyjnych. Producent opakowań foliowych FOL-PLAST oferuje szeroki wybór opakowań foliowych, w tym worków foliowych o różnych parametrach i zastosowaniach. Produkty te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, z zachowaniem bezpieczeństwa.

Opakowania ESD

Opakowania ESD to worki przeznaczone do zastosowania w przypadku możliwości dojścia do wyładowania elektrostatycznego. Energia uwalniana w trakcie wyładowania może działać negatywnie na urządzenia. W związku z tym opakowania antystatyczne wykorzystuje się do pakowania elektroniki oraz jej transportu. Warto pamiętać, że opakowania ESD powinny spełniać założone normy. Dobrze jest zwrócić uwagę na prawidłowy rodzaj opakowań oraz ich właściwości.

Koperty kurierskie i worki z taśmy klejącej

Odpowiedniej jakości koperty oraz worki z taśmy klejącej zapewniają bezpieczny transport przesyłek. Foliowe koperty to doskonały i tani sposób na zabezpieczenie wysyłanego towaru. Opakowania te, dzięki wykorzystaniu mocnego kleju, są zabezpieczone przed ponownym otwarciem. Jednym z popularniejszych rodzajów opakowań kurierskich, są foliopaki wykonane z folii LDPE. Dzięki swoim właściwością z łatwością będziemy w stanie pokryć je indywidualnie przygotowanym nadrukiem, jednocześnie zachowując wysoki poziom ochrony. Koperta z logo może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych foliowych opakowań.

Torby typu T-SHIRT

Foliowe torebki z powodzeniem ułatwiły nam codzienne funkcjonowanie. Torby typu T-Shirt są wytrzymałe i praktyczne, dzięki czemu łatwo się z nich korzysta. Występują w wielu rozmiarach i parametrach, co pozwala na dostosowanie ich pod nasze preferencje. Nadają się szczególnie w przemyśle spożywczym, ale również w aptekach, księgarniach czy drogeriach. Opakowania te nie wchodzą w kontakt z żywnością. Co więcej, tego typu opakowania będą idealnym czynnikiem reklamowym, ponieważ istnieje możliwość umieszczenia na nich dowolnego nadruku.

Comments (0)

Dodaj komentarz