badanie krwi
Posted By Posted On

Kiedy warto zdecydować się na badania krwi w domu?

Usługa pobrania krwi w domu zyskuje coraz więcej zwolenników. To znaczące ułatwienie, które pozwala na zaoszczędzenie czasu na dotarciu do laboratorium i staniu w długiej kolejce. To również doskonałe rozwiązanie dla osób chorych, starszych, a także dla dzieci

Pobranie krwi w domu – dla kogo?

Usługa pobrania krwi w domu to nowoczesne rozwiązanie, które wychodzi na potrzeby pacjenta. Krew jest pobierana w zaciszu domowym, a wyniki konsultowane online z lekarzem. To znacząca oszczędność czasu. Badania krwi w domu w Lublinie mają dwa główne cele – przede wszystkim mają popularyzować konieczność wykonywania regularnych badań krwi, a także stanowić wsparcie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć do punktu pobrania.

Domowe pobranie krwi to idealne rozwiązanie dla małych dzieci, które często obawiają się igły i pracowników w białych kitlach. Pobranie krwi w zaciszu domowym pozwala na oszczędzenie im stresu. Dzieci we własnym domu czują się znacznie bezpieczniej, niż w gabinecie. To rozwiązanie dla osób chorych i starszych, które o własnych siłach nie mogą dotrzeć do punktu pobrań. To duże udogodnienie dla takich osób. Pobranie krwi w domu może być pomocne również dla kobiet w ciąży, dla których dojazd do lekarza może być wyjątkowo kłopotliwy.

Jak przygotować się do badania krwi w domu?

Badanie krwi – centrum Hemolab wykonuje na takich samych zasadach, jak w przypadku badania w laboratorium. Badanie wystarczy zamówić przed telefon, określając ilość osób badanych i badania, które mają zostać wykonane. Następnie należy wybrać dogodny termin i godzinę, na którą ma przyjechać pracownik laboratorium. Usługę najczęściej należy opłacić z góry.

Przygotowanie do domowego badania krwi jest takie samo, jak w przypadku badania w punkcie pobrań. Pacjent nie powinien spożywać alkoholu i palić papierosów przed badaniem. Powinien być także na czczo. Badania najlepiej wykonywać w godzinach porannych, kiedy to zmienne we krwi są najlepsze do wychwycenia. Wyniki uzyskane z krwi pobranej rano są najbardziej wiarygodne.

Comments (0)

Dodaj komentarz