samochod uzywany
Posted By Posted On

Leasing auta używanego – kalkulator to sposób na obliczenie rat

Leasing samochodów staje się coraz popularniejszy, nie tylko wśród firm. Kierowcy coraz częściej decydują się na leasing konsumencki, ze względu na niebagatelne zalety tej formy finansowania. Wiele osób zastanawia się nad możliwością leasingowania aut używanych i nad tym jakie są koszty leasingowania takiego samochodu

Jak znaleźć dobry kalkulator rat leasingowych?

Zanim skontaktujemy się z przedstawicielem firmy leasingowej, warto wstępnie rozeznać się w kosztach leasingu auta używanego. Nieważne czy prowadzisz działalność gospodarczą czy interesuje Cię leasing konsumencki warto skorzystać z kalkulatora rat, by wiedzieć jakie koszty musimy ponieść przy tej formie finansowania. Najprostszym sposobem na znalezienie kalkulatora, który pomoże nam w rozeznaniu, jest skorzystanie z wyszukiwarki internetowej. Pomocna może okazać się fraza: leasing auta używanego kalkulator.

Dzięki swoim niewątpliwym zaletom, leasing samochodowy może być dla konsumenta możliwością, by sprawić sobie wymarzony samochód, a dla firmy otwiera on drogę do stworzenia floty samochodowej, na korzystnych dla przedsiębiorcy warunkach. 

Dlaczego warto zdecydować się na leasing aut używanych?

Wiele osób zastanawia się czy kupno nowego auta jest konieczne. Okazuje się, że obecnie na rynku znajdziemy wiele świetnie zachowanych samochodów używanych. Najważniejszym powodem dla których warto jest leasingować auta używane, są oczywiście kwestie finansowe. Miesięczna kwota leasingu używanego samochodu może być nawet dwa razy mniejsza od samochodu nowego. To oszczędność kilkuset, a nawet tysiąca złotych miesięcznie. 

Jak powszechnie wiadomo, gdy tylko wyjeżdżasz samochodem z salonu, już traci sporo na wartości. Warto się więc zastanowić, czy leasing nowego pojazdu jest konieczny i czy warto przepłacać, tylko po to, by mieć nowy samochód. W dzisiejszych czasach niebagatelne są również kwestie ekologiczne, a leasing aut używanych zamiast nowych wpisuje się w zieloną politykę, szczególnie gdy auto jest elektryczne. Pozwoli to budować pozytywny wizerunek firmy. 

Comments (0)

Dodaj komentarz