perfumy meskie
Posted By Posted On

Męskie perfumy na lato – te zapachy uwielbiają mężczyźni

Lato to czas, kiedy czujemy się zdecydowanie bardziej odprężeni i zrelaksowani. Jednocześnie nie chcemy też rezygnować ze szczypty codziennej elegancji. Dlatego tak istotne jest, żeby męskie perfumy na lato były dopasowane nie tylko do parnej aury, ale także do naszego charakteru.

Perfumy są ważnym elementem wizerunku każdego mężczyzny w okresie letnim

Jeśli chodzi o męskie perfumy i wody kolońskie, to ich tworzenie jest zdecydowanie formą sztuki. Idealny  zapachu to taki, który będzie dobre się komponował z naturalnym aromatem naszej skóry, a przy tym pasował do osobowości i stylu życia. Firma Mehlich & Ochman s.c. proponuje szeroką gamę zapachów dla panów na każdą okazję i w różnym wieku.

To może wydawać się oczywiste, ale powinniśmy unikać przesadzania z perfumami. Osiągnięcie odpowiedniej równowagi zapachowej może być nieco skomplikowane, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynamy nosić nowy zapach. Musimy się z nim oswoić i nauczyć się go odpowiednio na ciało, tak żeby nie przesadzać z intensywnością. Zbyt mocne perfumy nie są eleganckie, a na dodatek mogą być uciążliwe dla otoczenia.

Poczuj ducha lata z nowym zapachem

Lato to najlepszy czas na zakup nowych perfum. Możemy nosić świeży letni zapach, a on przypomni nam o beztroskich dniach, kiedy nie potrzebujemy niczego oprócz słońca, piasku i morza. Ale zanim kupimy nowe perfumy na lato, jest kilka ważnych rzeczy, które powinniśmy wiedzieć o zapachach i o tym, jak reagują z chemią naszego ciała.

Męskie perfumy na lato mają nuty, które można podzielić na trzy kategorie: nuty głowy, to ona daje pierwsze wrażenie, nuty serca (główny motyw) i nuty bazowe. Nuta głowy robi wrażenie od razu; zwykle jest lekka i świeża — to ona przykuwa uwagę zaraz po spryskaniu się zapachem. Ustępuje miejsca nucie serca, która wnosi głębię i złożoność do zapachu; ta część trwa dłużej niż tylko kilka sekund lub minut po spryskaniu okolic nadgarstka, lub szyi. Wreszcie są te ostatnie utrzymujące się zapachy znane jako nuty bazowe, które zakotwiczają wszystkie inne składniki razem; mają tendencję do bycia ciężkimi lub słodkimi, czasami kwiatowymi zapachami, ale zawsze przyjemnymi w odbiorze — nawet jeśli ich zapach może nie być atrakcyjny na pierwszy rzut oka!

Comments (0)

Dodaj komentarz