targi mody
Posted By Posted On

Największe targi mody vintage w Polsce wracają! Wydarzenie już w ten weekend!

Po ogromnym sukcesie trzech edycji Jestem Vintage, które spotkały się z miłym odbiorem przez Warszawiaków, wraz z nadejściem lata swoje kolekcje vintage zaprezentują najlepsze shop’y oraz kolekcjonerzy z całej Polski.

Styl vintage to styl, który nie szuka nowości. To styl, który daje możliwość skupienia się na tym, co już mamy. To przeciwieństwo szybkiej mody, która ciągle zachęca do kolejnych zakupów. Branża modowa, zaraz po rafinerii, jest drugim najbardziej zanieczyszczającym środowisko przemysłem na świecie. Warto pokochać to, co już zostało wyprodukowane. Warto dać rzeczom, przedmiotom kolejną szansę.

„Już w najbliższy weekend, wypełnimy Elektrownię Powiślę najpiękniejszymi znaleziskami z ubiegłych dekad. Na wszystkich zagorzałych fanów mody z drugiej ręki, ale także tych dopiero zaczynających swoją przygodę z kupowaniem ubrań z historią, designu z minionych lat, czekać będzie blisko 50 wystawców. Oprócz przepięknych ubrań i dodatków w strefie winylowej będzie można poszperać wśród analogowych perełek – pierwsze wydania, świeże premiery, różnorodność gatunkowa i kilkadziesiąt skrzynek wypełnionych płytami. Nie zabraknie także strefy designu, a w niej: szkło, porcelana, plakaty, rowery, meble oraz strefa książek z antykwariatu.” – opowiada o wydarzeniu Izabela Miłosz, organizator.

Wydarzenie wzbogacone zostało o strefę upcyclingu z licznymi aktywnościami inspirującymi do naprawienia i eksperymentowania z ulubionymi ubraniami

Do twórczego spędzenia weekendu zainspirują m.in. Bazgrołaki – kreatywny team z projektem Life Printing, gdzie przy pomocy kolorowych, autorskich prasowanek wpadniesz w szaleńczy wir kreatywności.

Ponadto swoją premierę w strefie upcyclingowej obok Bazgrołaków będzie miała Patrycja Nosal – projektantka, która podaruje drugie życie Twoim zapomnianym ubraniom. Sprawi, że nienoszona koszula stanie się spódnicą, nudna kurtka zostanie przyozdobiona ciekawym wzorem, a ze zużytych dżinsów zrobi plecak. Skorzystaj z gotowych propozycji lub przynieś swoje rzeczy. Daj drugą szansę swoim znudzonym ubraniom, tchnij w nie nowe życie!

Comments (0)

Dodaj komentarz