mieszkanie 3d
Posted By Posted On

Wirtualna makieta mieszkania – o czym mowa w praktyce?

Wirtualna makieta mieszkania to stosunkowa nowość na rynku, która już przyciąga uwagę osób, które chcą szybko sprzedać nieruchomość. Co dzięki niej można zrobić i jak wpływa to na życie człowieka? Fachowcy odpowiadają.

Czym jest wirtualna makieta?

Wirtualna makieta to projekt wykonywany przez grafików, którzy bazują na rzeczywistym obrazie mieszkania. Tworzą oni makietę, którą można obracać tak, aby dokładnie zobaczyć całe mieszkanie, razem z rozmieszczeniem ścian i mebli.

Makieta 3D jest odpowiednio programowana do tego, aby bez problemu można było opublikować ją na stronie internetowej. W ten sposób klienci, którzy są zainteresowani kupnem, mogą wyobrazić sobie, jak w rzeczywistości wygląda mieszkanie lub dom.

Dzięki wirtualnej makiecie można przedstawić każdy szczegół mieszkania – od mebli, po drzwi i okna. Są one w rzeczywistych proporcjach, które świetnie symulują to, co tak naprawdę znajduje się na miejscu.

Wirtualna makieta – jakie ma zalety?

Głównie zalety z korzystania z tej makiety wynikają z jej wygody zobaczenia, co właściwie się tam znajduje. Nie trzeba bazować na przekłamanych zdjęciach, które i tak nie są w stanie objąć dobrze jednego pomieszczenia. Dodatkowo czasami także zakłamują rzeczywistość.

Makieta oddaje tylko to, co rzeczywiście znajduje się na miejscu. Według specjalistów przyśpiesza to znacznie sprzedaż, a dzięki zainteresowaniu kupującego można również zostać przy cenie wyjściowej, bez negocjacji.

Atutem jest również kompleksowość makiety, którą można obsłużyć na telefonie, tablecie, laptopie oraz komputerze. Bez względu na urządzenie, które aktualnie się obsługuje, można otworzyć plik oraz poczuć się jak na miejscu.

Wirtualna makieta to projekt mieszkania 3D, który przede wszystkim autentycznie oddaje to, co klient może spotkać na miejscu. Łatwość obsługi, estetyka oraz działanie na wielu urządzeniach sprawia, że z nią szybciej można sprzedać nieruchomość.

Comments (0)

Dodaj komentarz