saszetki nikotynowe
Posted By Posted On

Co się bardziej opłaca saszetki z nikotyną czy papierosy?

Wielu zwolenników papierosów nie chce zamieniać ich na żaden inny produkt. Jest jednak grono osób, które decydują się na nowości pojawiające się na rynku.

Co zalicza się do nowości w przemyśle tytoniowym?

Jedną z nowości są saszetki z nikotyną. Ten rodzaj produktu zawierającego nikotynę cieszę się coraz większą popularnością. Jego głównym atutem jest fakt, że nie wytwarza on brzydkiego zapachu. Saszetki tego typu nie wytwarzają żadnego zapachu. Palacze więc nie pachną brzydko. Jest to korzystniejsza opcja przede wszystkim dla kobiet. Nie pachną one już dymem papierosowym.

Zastosowanie saszetek z nikotyną

Stosowanie saszetek z nikotyną jest bardzo proste. Ten produkt zawarty jest w opakowaniu przeznaczonym do spożycia. Najczęściej zawarty jest w specjalistycznej foli spożywczej. Dzieje się tak dlatego, że jest on stosowany doustnie.  Wkłada się go pod górną wargę. Czas jego użytkowania wynosi około 15 do 30 minut. W zależności od tego z jakim dokładnie produktem ma się do czynienia.

A co ze środkami finansowymi?

Jeżeli chodzi o stronę finansową zakupu saszetek z nikotyną to wychodzą one porównywalnie do papierosów. Zaletą saszetek jest fakt, dostępne są w różnych opcjach smakowych. W praktyce oznacza to, że do sklep internetowy bądź stacjonarny oferuje swoim klientom różne smaki saszetek.

Ceny są uzależnione od smaków ale również i pojemności. Im większe opakowanie tym droższy produkt. Jest on wtedy jednak użytkowany przez dłuższy okres czasu. Ceny poszczególnych saszetek nikotyną wahają się od 10 do 19 złotych. Wszystko zależne jest od firmy produkującej saszetki oraz od stopnia natężenia w nich nikotyny.

Produkt przeznaczony dla pełnoletnich klientów

Saszetki z nikotyną przeznaczone są tylko i wyłącznie dla pełnoletnich klientów. Nie ma możliwości, aby zakupiła je osoba, która nie ukończyła osiemnastego roku życia. Nawet kupując w sieci sprawdzana jest pełnoletność kupującego. Jedynym sposobem na zdobycie saszetek z nikotyną jest zakupienie ich przez osobę dorosłą.

Czy te saszetki szkodzą?

Podobnie jak na opakowaniach papierosów również tutaj znajduje się informacja dotycząca szkodliwości produktów. Chodzi jednak o przedawkowanie go a nie o jego normalne użytkowanie. Stosując się do zaleceń producenta nie ma się o co martwić. We wszystkim bowiem należy mieć umiar. A nie każdy to potrafi.

W niedługim czasie saszetki z nikotyną z pewnością zastąpią papierosy. Są one bowiem ich lepszym odpowiednikiem – nie wydzielają brzydkiego zapachu, są przystępne cenowo, są ogólnodostępne.

Comments (0)

Dodaj komentarz