powiekszajacy krem do biustu
Posted By Posted On

Dlaczego warto stosować kremy na powiększenie biustu?

Jeśli, któraś z nas nie akceptuje swoich piersi warto zainteresować się naturalną metodą powiększania biustu, czyli stosowaniem kremu na piersi. Odpowiedni krem na powiększanie piersi, czyli taki, który zawiera wszystkie niezbędne składniki może zagwarantować bardzo ciekawe efekty, które będą widoczne już po kilku dniach użytkowania. Taki efekt może zagwarantować nam odpowiedni skład, który został przedstawiony w liście w dalszej części artykułu. Działanie może nam zagwarantować np. kofeina w składzie, która działa pobudzająco na komórki podskórne w naszych piersiach, więc biust będzie napięty oraz jędrny, czyli również optycznie większy. Serum do biustu nie powinno również zawierać niektórych składników, ale one również zostaną przedstawione w dalszej części artykułu.

Jakich substancji należy szukać w składzie?

Przede wszystkim warto wspomnieć, jakich należy unikać – są to sls oraz parabenów. Należy pamiętać, że kremy ujędrniające do biustu, które są używane bezpośrednio na wrażliwą skórę na piersiach nie mogą zawierać substancji szkodliwych.

Warto teraz wspomnieć jakie składniki powinien zawierać odpowiedni krem ujędrniający do biustu:

  • Kwas hialuronowy – występuje naturalnie w organizmie człowieka, działa silnie nawilżająco, wiąże wodę, dając efekt wypełnienia, zapobiega powstawaniu zmarszczek i rozstępów, pozwala skórze zachować sprężystość;
  • Wyciąg z kwiatów lawendy – łagodzi podrażnienia, doskonale oczyszcza i tonizuje, pozwalając zachować piersiom świeży, korzystny wygląd, wzmacnia naczynia krwionośne;
  • Ekstrakt z pąków – zawiera witaminy i minerały działające nawilżająco, rewitalizująco, uelastyczniająco, przeciwzapalnie oraz antybakteryjnie;
  • Witamina E. Nie przypadkiem witaminę E nazywa się „witaminą młodości”. Ten składnik pomaga nawilżyć skórę oraz wygładza ją.
  • Składnikiem, bez którego kremy ujędrniające do biustu nie mogłyby dawać zadowalających efektów jest kofeina. Wpływa ona pozytywnie na naszą skórę na wiele sposobów. Między innymi pobudza nasze naczynia krwionośne oraz dotlenia jest przez co skóra jest bardziej jędrna, odżywiona i napięta.
  • Ceramide 6, czyli rodzaj tłuszczu, który znajduje się w naszej warstwie rogowej naskórka, przez co zmiękcza i kondycjonuje skórę. Działa ujędrniająco, dzięki swej funkcji utrzymywania wody w warstwie rogowej. Poza tym chroni skórę przed przesuszeniem i łuszczeniem oraz pełni funkcję naprawczą.

Krem powiększające do biustu powinien zawierać chociaż kilka z wymienionych powyżej składników, ponieważ są one bardzo ważne w naturalnym powiększaniu piersi.

Ćwiczenia stosowane razem z kremem

Aby krem dawał jeszcze lepsze efekty należy połączyć jego stosowanie z ćwiczeniami.

Przykładowym ćwiczeniem może być unoszenie butelek z wodą. Wygląda ono następująco: Należy położyć się na ziemi a do dłoni wziąć dwa ciężkie przedmioty – mogą to być właśnie butelki wody. Należy teraz wykonywać ruch od klatki piersiowej do wyprostu rąk po linii prostej. Kilka powtórzeń takiego ćwiczenia w kilku seriach codziennie może zdecydowanie polepszyć efekt naszego kremu na ujędrnienie.

Sprawdź również: Ranking kremów powiększających piersi – TOP 5

Podsumowanie

Możemy stwierdzić, że stosowanie kremów oraz ćwiczeń na powiększenie biustu będzie bardzo korzystne dla rozmiaru naszych piersi. Krem powiększający do biustu, który jest połączony z ćwiczeniami da nam zadowalające efekty oraz zapewni optyczne powiększenie piersi, które powinno zadowolić każdą użytkowniczkę, w szczególności, że stosowanie kremu oraz uprawianie ćwiczeń fizycznych nie powinno być problemem.

Comments (0)

Dodaj komentarz