notesy reklamowe
Posted By Posted On

Firmowe notesy reklamowe to świetny pomysł na upominek dla klientów. Sprawdź najciekawsze propozycje!

Szukasz narzędzi, które pomogą Ci skutecznie wypromować ofertę i wyróżnić ją na tle innych? A może potrzebujesz akcesoriów, które pomogą Ci zbudować wizerunek profesjonalnej i prestiżowej marki, otwartej na potrzeby klientów? Sięgnij na przykład po notesy firmowe z logo, które wciąż są jednymi z najbardziej lubianych przez klientów gadżetów reklamowych. Poznaj te gadżety reklamowe!

Notesy reklamowe z nadrukiem nie tracą na popularności. Nic dziwnego. Są bardzo praktyczne i uniwersalne, dzięki czemu można je wręczyć każdemu, bez względu na płeć, wiek, zainteresowania czy branżę. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model, który przyciągnie uwagę i stanie się jednym z elementów identyfikacji wizualnej.

Notes z recyklingu

Notesy reklamowe z okładką z recyklingu – pokaż, że idziesz z duchem czasu!

Moda na zero waste trwa. Klienci coraz częściej zwracają uwagę na to, czy marka działa z poszanowaniem środowiska i, jeśli tylko jest taka możliwość, chętnie sięgają po produkty ekologiczne. Pamiętaj o tym, jeśli chcesz podarować im wyjątkowy notes firmowy z logo, którym będą chcieli się pochwalić przed znajomymi lub w social mediach – dobrym wyborem będą produkty z recyklingu, które znajdziesz w ofercie np. OpenGift.

Notatniki z gumką i kolorową wstążką wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Niebielone kartki świetnie się prezentują i doskonale sprawdzają w codziennym użytkowaniu. Co więcej, te zeszyty można znakować w dowolny sposób, dzięki czemu umieścisz tam nie tylko swoje logo, ale również chwytliwy slogan reklamowy, który nawiązuje do profilu Twojej działalności. Dobrym pomysłem jest także wygrawerowanie hasła motywacyjnego, które będzie zachęcać do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.

notesy reklamowe

Antybakteryjny notes

Antybakteryjny notatnik reklamowy z nadrukiem – zadbaj o bezpieczeństwo swoich klientów

W obecnej sytuacji niezwykle istotne jest zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Jednak unikanie skupisk ludzi czy częste mycie rąk może nie wystarczyć, ponieważ drobnoustroje często znajdują się również na rzeczach osobistych.

Aby zapewnić swoim klientom poczucie bezpieczeństwa i ułatwić im dbanie o swoje zdrowie, podaruj im antybakteryjne notesy reklamowe. Producent stworzył akcesoria z okładką, która jest wykonana z białego, twardego tworzywa z dodatkiem nanosrebra.

Składnik ten pomaga utrzymać notatniki w czystości, co pozwala ograniczyć rozprzestrzenianie się chorób. Notesy reklamowe możesz oznaczyć w dowolny sposób trzema różnymi metodami: tampodrukiem, sitodrukiem lub Full Kolor UV. Uzyskane nadruki są nie tylko kolorowe, ale także trwałe i odporne na ścieranie, dzięki czemu nazwa Twojej marki z łatwością zapadnie klientowi w pamięć i stale będzie mu o Tobie przypominać.

notesy reklamowe

Notatnik “uśmiechnięta buzia”

Zabawne i tanie notesy reklamowe – wpraw klientów w dobry nastrój

Ludzie uwielbiają się śmiać i chętnie otaczają się przedmiotami, które wywołują szeroki uśmiech na twarzy. Teraz i Ty, a dokładniej Twoje gadżety reklamowe, mogą przyczynić się do poprawy humoru klientów. Wystarczy tylko, że sięgniesz po zabawne notesy firmowe z logo w kształcie uśmiechniętej buzi.

Okładka w energetycznym żółtym kolorze z pewnością przyciągnie uwagę i sprawi, że każdy będzie chciał z Tobą porozmawiać, aby otrzymać ten zabawny gadżet. A Ty będziesz mógł wykorzystać ten moment na zapoznanie klienta z ofertą i zachęcenie go do skorzystania z usług. Nawet jeśli zainteresowany nie skorzysta z Twojej propozycji, zapadniesz mu w pamięć, a duże logo umieszczone na notesie będzie przypominać mu nazwę marki, więc z pewnością do Ciebie wróci.

Ciekawe notesy reklamowe z nadrukiem i logo Twojej marki to narzędzie, które może pomóc w skutecznej promocji biznesu. Warto wybrać model, który wyróżnia się na tle innych, by przekonać się o jego potencjale reklamowym.

Comments (0)

Dodaj komentarz