slupki odgradzajace
Posted By Posted On

Słupki odgradzające. Jakie mogą mieć zastosowanie w firmie?

Właśnie zastanawiasz się nad zakupem słupków odgradzających do swojej firmy lub kilku jej oddziałów? Przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się, jakie są najpopularniejsze zastosowania słupków w przestrzeniach firmowych, a także jakie korzyści niesie za sobą ich zakup. Jeśli zostaniesz z nami do końca, poznasz również miejsce, w którym warto dokonać zakupów, by być w pełni usatysfakcjonowanym z podjętej decyzji.

Łatwe zarządzanie przestrzenią dzięki słupkom odgradzającym

Wraz z dynamicznym rozwojem firm, rozszerzaniem grupy partnerów, klientów, pracowników pojawia się konieczność wprowadzenia ulepszeń w funkcjonowaniu wspólnej przestrzeni. To znaczy, że aby zachować bezpieczeństwo i komfort niezbędne jest wprowadzenie oznaczeń, które ułatwią każdemu poruszanie się po obiekcie i wyeliminują ryzyko powstawania sytuacji niepożądanych. Czy w roli takich pomocników mogą sprawdzić się słupki odgradzające?

Zdecydowanie tak! Te narzędzia pozwalają doskonale zapanować nad rozległymi albo mniej rozbudowanymi powierzchniami i łatwo zarządzać dostępną w nich, wolną przestrzenią. Są rozwiązaniami tymczasowymi, to znaczy, że oferują swym właścicielom dużą elastyczność i swobodę oraz w każdej chwili można dokonać zmian w ich ustawieniu. Jakie więc mają one zastosowanie w siedzibach i oddziałach firm?

Dzięki słupkom wyposażonym w elegancki sznur lub elastyczną taśmę można łatwo określić, gdzie mają zaczynać się poszczególne strefy w pomieszczeniach, a tym samym informować o obszarach, na które wstęp mają tylko osoby upoważnione. Przy ich pomocy wyznaczymy więc granice różnego rodzaju stref, uporządkujemy ruch w budynku i oddzielimy takie części wnętrz, do których dostępu nie powinni mieć wszyscy pracownicy. Słupki świetnie nadają się także do wykorzystania poza siedzibą firmy, choćby jako element stoiska wystawowego.

Wysokiej jakości, starannie wykonane słupki z taśmą i dodatki

By móc w pełni korzystać z funkcjonalności słupków, warto wybrać takie narzędzia, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o detale wykończenia. Wówczas zyskamy pewność, że słupki z taśmą lub sznurem będą nieugięcie stać na straży wyznaczonych tymczasowo granic w pomieszczeniach, a gdy zostaną ustawione na zewnątrz, nie będą im straszne różnego rodzaju przypadkowe uderzenia czy porywy wiatru.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej topexpo.pl. Pod tym adresem znajduje się sklep internetowy oferujący szeroki wybór stojaków reklamowych, sprzętu prezentacyjnego, ścianek reklamowych, akcesoriów do sprzętu audiowizualnego czy elementów wyposażenia biura. W kategorii sprzętu prezentacyjnego znajdują się słupki z eleganckim sznurem lub taśmą, oferowane w uniwersalnym odcieniu czerni lub szlachetnym złotym i srebrnym.

Dostępne są dodatkowe akcesoria, które mogą przydać się podczas korzystania ze słupków w firmie. Mowa o naściennym mechanizmie napinającym z rozwijanym pasem czy uchwycie naściennym od sznura, czyli specjalnych mocowaniach służących do zawieszenia sznura i taśmy przy ścianie. Zamówić można także dodatkowy sznur welurowy i pleciony do słupków, który występuje w kilku wariantach kolorystycznych.

Sprawdź także Stojaki z Plexi!

Comments (0)

Dodaj komentarz