kryptowaluty
Posted By Posted On

Giełda Plus500 – czy warto zapoznać się z jej ofertą?

Wraz ze wzrostem popularności kryptowalut, co raz więcej brokerów decyduje się na umożliwienie handlu tymi instrumentami. Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku jednego z największych brokerów na świecie – Plus500. Choć platforma ta jest szerzej znana w środowisku traderów, którzy skupiają swoje strategie inwestycyjne na spekulacjach walutowych, to od niedawna istnieje również możliwość handlu kryptowalutami. Jak wygląda funkcjonalność giełdy kryptowalut giełdy Plus500? Jak kształtują się opłaty i prowizje? Jakie są opinie użytkowników o tej giełdzie?

Plus500 – lider na rynku brokerów online

Giełda Plus500 to jeden z największych na rynku graczy, dostarczających możliwość handlu nie tylko kryptowalutami, ale również walutami, surowcami oraz papierami wartościowymi. Za założeniem konta na tej giełdzie przemawia fakt, że firma posiada szereg licencji i spełnia restrykcyjne regulacje, które umożliwiają handel kryptowalutami w Europie, ale też w wielu innych krajach jak Australia, czy Singapur. Ogrom instrumentów finansowych, bogaty wybór kryptowalut, duże bezpieczeństwo transakcji oraz intuicyjny system transakcyjny to największe zalety giełdy Plus500.

Choć liczba kryptowalutami, którymi inwestor może obracać za pomocą platformy Plus500, nie jest tak bogata, jak w przypadku innych giełd kryptowalutowych, to jednak wciąż możemy zakupić najpopularniejsze cyfrowe waluty jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Cardano czy Stellar.

Opłaty i prowizje za prowadzenie konta w Plus500

Depozyt na rachunek oraz wypłata z niego nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jest to duży plus, zważywszy na fakt, że coraz więcej platform i giełd decyduje się na tego typu opłatę. Jak kształtują się prowizję za zakup kryptowalut? Plus500 nie pobiera prowizji a jedynie spread za otwarcie konkretnej pozycji. Spready są zmienne, często zmieniają swoją wartość, jednak przy zakupie lub sprzedaży kryptowalut spread jest praktycznie niewidoczny, co znacznie uatrakcyjnia perspektywę rozpoczęcia handlu kryptowalutami za pośrednictwem giełdy Plus500.

Opinie użytkowników

Giełda Plus500 to znana i bezpieczna platforma, która umożliwia nam handel kryptowalutą, walutami tradycyjnymi, surowcami – ponad 2000 instrumentami. W zależności od regulacji dźwignie, które oferuje broker, są bardzo atrakcyjne, co jeszcze bardziej zachęca nas do skorzystania z tego rozwiązania. Bardzo prosta w nauce platforma, minimalna ilość formalności związanych z założeniem konta oraz dogodne warunki wpłaty i wypłaty środków – z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że Plus500 to doskonały wybór dla każdego inwestora.

Comments (0)

Dodaj komentarz