moda damska
Posted By Posted On

Jak się ubierać w nadchodzących miesiącach – przegląd trendów w modzie damskiej jesień-zima 2022

Najnowsze trendy na jesień i zimę 2022 w modzie damskiej pokazują jasno, że nie warto jest się żegnać z ubraniami. Prędzej czy później znów rozpalą one wyobraźnię światowej klasy projektantów. Tak jest na przykład z kratką, która już przez wielu została dawno temu spisana na straty. Jak się okazuje – to ogromny błąd z uwagi na to, że w tym sezonie króluje ona na wybiegach. Świetnie spisuje się zarówno w towarzystwie klasyki, jak i dość odważnego podejścia do tematu stylizacji. Co jeszcze będzie na topie? Sprawdźmy.

Kolory górą – postaw na soczystą czerwień – przegląd trendów w modzie damskiej 2022

Wśród najnowszych trendów kolorystycznych 2022 w modzie damskiej na pierwszy plan wysuwa się czerwień – w swoim najbardziej soczystym i energetycznym wydaniu. Świetnie sprawdza się zarówno w wersji total look, jak również w duetach z takimi tonacjami jak czerń, biel czy też nawet jaskrawe barwy. Tak – neony – bo one także rozpalają wyobraźnię projektantów w tym sezonie. Pamiętajmy o tym, że dość szybko dały o sobie zapomnieć, ale teraz znów atakują najnowsze trendy i niewiele wskazuje na to, aby miało się to jakoś zmienić.

Biel, jaki klasyka gatunku także została doceniona przez projektantów jak również miłośników dobrego designu we wnętrzu. Pamiętajmy o tym, że nie możemy pozwolić sobie na zapomnienie o niej, ponieważ wkradła się ona tak mocno do świata mody, że w żadnym z sezonów nie zostanie pominięta. Może co najwyżej po prostu wejść do świadomości użytkowników w mniejszym stopniu, ale nadal pozostając mocno zauważalna. Kolorystyczne must have tej jesieni to także beże, które nadają stylizacji subtelności oraz przytulności. Nie można o nich zapominać tworząc stylizacje, które zawładną wyobraźnią każdego, kto nas w nich zobaczy.

Najnowsze trendy w modzie damskiej jesień-zima 2022 – postaw na dzianiny, wzory i printy

Printy i to te w wersji XXL są szalenie modne w sezonie jesień-zima 2022. Pamiętajmy o tym, że nie będą one rządzić na tyle, aby przyćmić na przykład wracające do łask kraty, niemniej zajmują cały czas bardzo wysoką pozycję. Krata przez wielu już została spisana na straty, co było ogromnym błędem. Wraca ona ze zdwojoną siłą i pokazuje swój potencjał zarówno na kurtkach, jak i płaszczach czy też marynarkach, spodniach oraz bluzkach. Świetnie w tym roku radzą sobie także motywy geometryczne, które idealnie wpisują się w potrzeby każdego miłośnika dobrego designu i stylizacji.

Comments (0)

Dodaj komentarz