kurs online
Posted By Posted On

Nauka angielskiego z nativem – Najważniejsze zalety

O współpracy z native’ami wspomina się teraz sporo. Zajęcia prowadzone przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym stały się szczególnie cenione. Konwersacje z native speakerem, pod okiem dobrze przygotowanego nauczyciela, mogą zapewnić uczniom nadzwyczajne benefity. Oto największe benefity nauki języka angielskiego z native speakerem.

Z native speakerem podejmujesz ambitne wyzwania

Kiedy zajęcia językowe prowadzi lektor z polski, pokusa zwracania się do niego w ojczystym języku jest ogromna. Język angielski z nativem jest wyzwaniem i motywacją, co błyskawicznie daje wspaniałe wyniki. Utalentowany native wie, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Z nativem nabierasz pewności siebie w mówieniu

Ucząc się angielskiego przez zajęcia z nativem (np. podczas kursu angielskiego online z native speakerem dla dorosłych w TalkBack – https://talkback.pl/angielski-online-dla-doroslych) ciągle szlifujesz swój język. Prowadząc dialog z obcokrajowcem ćwiczysz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Native speaker uczy interesujących faktów

Rozmowa  o tym co lubisz robić może być wyraźnie prostszą, a dodatkowo bardziej przyjemną drogą do językowego rozwoju. Dodatkowo nauka języka jest nieporównanie łatwiejsza, kiedy okazuje się, że Twój nauczyciel jest interesującym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych tematów.

Konwersacje z nativem to kontakt z prawdziwym językiem angielskim

Im bardziej autentyczny jest język, z którym masz kontakt, tym szybciej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Angielski z native speakerem to rodzaj nauki, w której uruchamiasz prawdziwą sytuację konwersacji i możesz w czasie rzeczywistym poprawiać błędy.

Język angielski z native speakerem to spójny wymowa

W dzisiejszych czasach trudno ustalić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już około kilkaset. Jeżeli oszałamia Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native’a z Stanów Zjednoczonych. Jeśli Twoim marzeniem jest szlifowanie brytyjskiego akcentu, postaw na native speakerów pochodzących z Wysp Brytyjskich.

Comments (0)

Dodaj komentarz